"Chłopak z biura, Ricky, nie potrafił zapamiętać czy zamawiałeś niebieskie czy czarne długopisy. Ale Ricky był bogiem przez 10 minut, kiedy wygrywał ze sprzedawcą z miejscowego sklepu spożywczego." Fight Club

 

 

Tytuł: Fight Night

Autorzy: Bartczak Łoboda Szymczak Wanicki

Prowadzący: Bartczak Łoboda Szymczak Wanicki

E-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forma: Action larp

Konwencja: Świat współczesny

Liczba uczestników: 60

Czas trwania: 3h

 

Opis

Zapraszamy na Fight Night – podziemną galę pełnokontaktowych walk. Tej nocy nic nie będzie udawane. Zobacz zawodników, którzy dla sławy i bogactwa zdecydowali się wejść na ring i udowodnić swoją odwagę. Poczuj emocje dopingując ich i obstawiając wynik swoimi pieniędzmi. Weź udział w niepowtarzalnym spektaklu pasji, determinacji i dumy. Fight Night jest larpem który stawia uczestników w roli widzów nielegalnych walk MMA. Możliwe jest wcielenie się w rolę osób związanych z ich organizacją (sędziów punktowych, promotorów poszczególnych zawodników, etc.), jednak większość uczestników będzie widzami, miłośnikami silnych wrażeń związanych z walkami i hazardem. Zarówno starcia zawodników, jak i zakłady, będą realizowane „na prawdę”. Dla Waszej rozrywki, kilku dzielnych zawodników stoczy na ringu prawdziwe pojedynki MMA. Zakłady przyjmowane będą, a nagrody wypłacane, w prawdziwych pieniądzach.

 

Strój

Bez szczególnych wymagań.

 

Ważne informacje

Wstęp na larpa dla uczestnika kosztuje 10 zł. Środki te jednak nie są przekazywane organizatorom – gracz dysponuje nimi, przeznaczając je na zakłady podczas larpa. Oczywiście, można postawić kwotę większą, niż tak określone minimum. System zakładów jest tak sporządzony, że 90% postawionych przez graczy środków wraca do uczestników jako wygrane. Pozostałe 10% przeznaczane jest na wypłaty dla zawodników. Fight Night jest więc prawdziwą okazją do wygrania, bądź zarobienia, pieniędzy na podziemnych walkach. Sposób zgłoszenia uczestnictwa w charakterze zawodnika jest niejawny.


+