Ludzie są rasą indywidualistów, którzy nie mogą istnieć bez społeczeństwa. Instynktownie łącza się w grupy, w których formalnie lub nieformalnie powstają hierarchie. Ludzie są stworzeniami niezwykle kreatywnymi, tworzą różnoraką sztukę, technikę, technologie. Ich umysł nie potrafi pozostawić rzeczy samymi sobie – we wszystkim szukają sensu, do wszystkiego wymyślają zastosowania, a do każdego problemu, z którym się zetkną natychmiast szukają rozwiązania.
Ludzie na grze to my. Ja i ty, na początku XXI wieku. Z wszystkimi naszymi szalonymi ideami, technologią, religiami, uprzedzeniami i dziwnymi pomysłami. Ze skrajnie indywidualnym podejściem do świata.

 

Kostiumy

Twój strój będzie niewymagający – wystarczy by był odrobinę lepiej przystosowany do warunków polowych. Będziesz mógł korzystać z różnego rodzaju sprzętu technologicznego, odpowiedniego dla Twojej roli. Szykując go możesz inspirować się postaciami poszukiwaczy przygód: od Indiany Jonesa, przez Larę Croft, po ekstremalnych turystów wizytujących Park Jurajski.


+