Stare dania w nowym wydaniu! I szczypta gender* od prowadzących. Trochę szkolnie i rodzinnie, trochę human trafficking, no i tradycyjne danie a la fatamorgana w nowej polewie GoT.

Ci kucharze naprawdę z roku na rok coraz lepiej gotują. Przyjdź i przekonaj się sam (-a, -o, -u*).

 

 

Burdel

Poważna gra na poważny temat. Nie dla każdego. Mechanika: czochrana.

 

 

 

 

Ofiara
Gra na czterech graczy (-czki, -uw*). Minimalizm formy i intensywność przeżyć. Tematyka: rodzina, konflikt, przemoc. Wersja stabilna larpa. Dogłębnie przemyślana struktura i cele.

 

 

 

 

 

Pojednanie, czyli sami swoi w Westeros

Po prawie dwunastu miesiącach przerwy Mirage zdecydował ponownie poprowadzić grę, którą na H13 osadził w świecie znanym z systemu RPG "Legenda Pięciu Kręgów". W tym roku przeniesie ją do Westeros, w klimat kultowej Gry o Tron. Jeśli jesteś true fanem książki i serialu i nie masz do niego dystansu - lepiej nie graj w tego larpa. Jeśli nie jesteś fanatykiem - wdziewaj strój Deneris i przybywaj! Kto wie, może to właśnie ty przeżyjesz tę opowieść?! ; )

 

Szkoła

Pamiętacie swoje liceum? Podstawówkę? A może chodziliście do gimnazjum? Czy odwiedzacie jeszcze te miejsca i przyglądacie się im? Jak wyglądają z perspektywy czasu? Przypomnijcie sobie swoich nauczycieli, klasę, sprawdziany, odpowiedzi przy tablicy, ściągawki, przerwy, bójki, przyjaźnie, kłótnie, miłości, nadzieje… wszystko to, co kiedyś było tak ważne. Czy nadal czujecie te emocje?

Zapraszamy na podróż w czasie. Na trzy godziny zatopicie się we wspomnieniach.

Wrócicie do szkoły.

 


+