Niniejszym otwieramy pierwszą serię zgłoszeń do larpa “Koszmarne Gąszczu Kołysanki”.  Chcielibyśmy zaprosić zainteresowanych graczy do współtworzenia tej wyjątkowej opowieści razem z nami.

Na tym etapie zgłoszenie do gry wiąże się z napisaniem historii, która zainspiruje nas do stworzenia Wam postaci, a niektórym z Was zapewni możliwość napisania jej wspólnie z nami. Nie bez przyczyny zaproszenie połączyliśmy z “Kołysanką o Księdze Baśni”. Chcielibyśmy, abyście opowiedzieli nam historie, które były zapisane na kartach tej przedziwnej księgi.

Przed przystąpieniem do dzieła zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kołysankami opublikowanymi na stronie Hardkonu oraz krótkim wprowadzeniem do larpa. Pamiętajcie, że te opowiadania nie są wstępem do historii postaci, a jedynie inspiracją. Najlepsze z nich opublikujemy na stronie Hardkonu, a osoby, których baśnie chwycą nas za serce, zaprosimy do współtworzenia postaci.


Podpisany imieniem i nazwiskiem tekst powinien być napisany w formacie .doc i mieć nie więcej niż 3 strony.

Na prace czekamy do 15 lutego.

Wysyłajcie je mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując “Koszmarne Gąszczu Kołysanki”.

Oczekujemy ich z niecierpliwością.


+