Stany Zjednoczone, początek lat '90. Niedaleko parafii w prowincjonalnym miasteczku zostaje zamordowany chłopak działający przy kościele. Zbrodnia wstrząsa okoliczną społecznością. Z powodu braku racjonalnych dowodów śledztwo jest bliskie umorzeniu, jednak pewne przesłanki powodują, że przypadkiem zainteresowała się para agentów FBI, specjalizująca się w sprawach wykraczających poza ludzkie pojęcie. W zjawiskach paranormalnych. Przybywają do miasteczka w grudniową noc, po wyczerpującym wyścigu z nadciągającą śnieżycą, która najprawdopodobniej odetnie parafię od reszty świata. Na domiar złego na miejscu czekają już znani funkcjonariusze z Departamentu Obrony. Śledztwo najwyraźniej wykracza poza ramy typowych niebezpieczeństw...

 

 

Tytuł: W śnieżną, mroczną noc

Autorzy: Hubert Sosnowski

Prowadzący: Hubert Sosnowski

E-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forma: Chamber larp

Konwencja: Świat współczesny

Czas trwania: 4h

Liczba uczestników: 13 (pięć ról kobiecych i osiem męskich)

Opis

Klimatyczny chamberlarp w konwencji z pogranicza kryminału, thrillera i horroru, nawiązujący do legendarnego serialu X-Files i kilku klasycznych produkcji grozy, ale z rozbudowanym tłem obyczajowym.

Strój

Część z graczy będzie mogła przyjść zupełnie po cywilnemu, jeśli jednak ktoś nastawia się na role agentów lub kleru - mile widziane będzie eleganckie ubranie, marynarki lub przynajmniej odpowiednie koszule. Larp rozpisany na pięć ról kobiecych i osiem męskich.

 


+