1. Wątki jednej postaci pod różnymi wcieleniami będą po prostu lustrzanymi odbiciami czy mogą być zupełnie inne? Czy może gramy cały czas tą samą "osobą" tyle, że w innej skórze?

Nie będą prostymi, lustrzanymi odbiciami.

Jako gracze będziecie wcielać się w dwie zupełnie inne postacie. To od was będzie zależeć jak potoczą się ich losy i której z nich poświęcicie więcej czasu. Prawdopodobnie część z Was w nawet nie będzie miało okazji poznać swojego „drugiego ja”.


2. Czy kiedy gracz staje się swoim rasowym przeciwieństwem zmienia się charakter postaci, jej 
opinie i cele?

Tak, ale nie wynika to po prostu ze zmiany rasy, tylko zmiany postaci. Zamiana nie będzie inwersją. Ktoś kto był dobry, po transformacji nie stanie się automatycznie zły, tak jak chudzielec nie stanie się grubasem. Charakter, opinie, cele - wszystko to może się zmienić… Ale nie musi. To co zmieni się na pewno to układ sympatii i antypatii innych ras, czyli „automatyczne” miejsce w społeczności gry.

3. Czy dwa wcielenia/postacie gracza o sobie wiedzą?

Przechodząc transformację staniecie się więc kimś całkiem nowym, innym – aczkolwiek zachowacie całą pamięć i świadomość swojego drugiego „ja”.

4. Czy osoba gracza łączy je w JAKIKOLWIEK sposób (który mógłby mieć jakiekolwiek odzwierciedlenie w fabule gry)?

W pewien sposób. W trakcie tego larpa Ty Graczu, jesteś niejako wspólnym „nosicielem” Postaci. Postaramy się jednak tak je dla ciebie dobrać, abyś w miarę możliwości grał „blisko domu”. Jeśli czytając te słowa poczułeś zimne ukłucie, to dobrze. Oznacza to, ze instynkt cię nie zawodzi.

5. Jako że jest walka na grze, powstaje pytanie o dozwolone bronie (producenci, technologie wykonania, ewentualnie typy/kategorie).

Już teraz możemy powiedzieć, że broń samorobna, czyli wszelakie wariacje na temat PCV i PowerTape, nie będzie dopuszczona do gry. Co do innych ograniczeń, przygotujemy stosowny update na stronie.

6. Niektóre imprezy regulują w związku z użyciem bezpiecznych broni (BB), dozwolone elementy stroju (aby uniknąć przyspieszonego niszczenia BB), wprowadzacie coś takiego?

Podobnie jeśli chodzi o strój, aczkolwiek tutaj prosimy po prostu o zdrowy rozsądek i nie przygotowywanie stroju jeża czy innych fantazji pełnych szpikulców, ostrych krawędzi z blachy i sterczących odłamków szkła. Jesteśmy z natury złośliwi i np. możemy przed grą poprosić o twój strój, ubrać go, a potem mocno cię przytulić.

7. Czy zbroja ma wpływ na ilość PP?

Nie.

8. Jak w kontekście podwójnych strojów będzie wyglądał konkurs na najlepszy strój?

Każdy strój/stylizacja będzie podlegać osobnej ocenie. Jeśli ta jedna osoba zrobi dwa najlepsze Waszym/naszym zdaniem kostiumy, na zakończenie konwentu odbierze nagrody zarówno za I jak i II miejsce.

9. Jeżeli wypełnię test/psychotest i wyjdzie określona "rasa" X. To ten fakt mnie obliguje do grania daną rasą czy mogę (oczywiście po stosownym wyjaśnieniu) grać inną?

Świat tegorocznej gry głównej jest bardzo postmodernistyczny. Czerpie z bardzo odmiennych od siebie źródeł. Każda z ras dość znacznie różni się od siebie. Wynik testu nie obliguje do niczego. Jest sugestią, która ma pomóc graczowi podjąć trafną decyzję. Wybrać taką rasę, której odgrywanie sprawi mu frajdę.

10. Kiedy udostępniony zostanie formularz charakterologiczny dotyczący wyboru rasy na gg?

1 kwietnia 2014 r.

11. Czy wampiry świecą i błyszczą? Czy Aionowie mają skrzydła?

Odpowiedź na te pytanie znajdziecie w specjalnych zakładkach, gdzie znajdą się opisy każdego ze światów. Opublikujemy je razem psychotestem rasowym.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+