Uczestnicy Hardkonu od lat przyzwyczaili się, że w gronie sponsorów festiwalu znajdują się głównie wydawcy książek i gier, oraz wytwórcy larpowych strojów i akcesoriów. 

W tym roku grono wspierających naszą imprezę poszerzyło się o dwie nowe marki. 

 

Pierwsza z nich jest magazyn larpowy Pax!, który w swej niezmierzonej uprzejmości wspomniał o nas życzliwie na swoich łamach. Pax! lubimy, zwłaszcza czytać. Zachęcamy gorąco do pobrania darmowych PDFów, zapoznania się z magazynem i wspólnego wyczekiwania kolejnych numerów. Naprawdę warto!

 

Drugi brand pochodzi z dalekiego południa. Jest nim agencja eventowa 5 Żywiołów. Specjalizuje się ona w szeroko pojętej organizacji niestandardowych imprez, eventów i realizacji filmowych - zarówno od strony artystycznej jak i technicznej. Dzięki bogatemu doświadczeniu jest w stanie podjąć się praktycznie każdego przedsięwzięcia. Jakie są ich możliwości przekonamy się wspólnie podczas prologu i epilogu naszej tegorocznej gry głównej. Przywożą busa światła i szpejów, więc niespokojnie drepczemy w miejscu pod biureczkami, kombinując co da się oświetlić i czy instalacja Alaski da radę.

 

Dziękujemy za podjęcie współpracy :) ku chwale larpingu ;)

 


+