Najdrożsi uczestnicy!

Hardkon rozrósł się w tym roku do niewiarygodnych rozmiarów. Będziemy zajmować całość Przystanku Alaska (żadnych obcych ludzi) i będzie nas około 150 osób. To dużo! :D Będzie więc szansa posiedzieć w gronie starych znajomych, ale i poznać kogoś nowego! Dlatego mamy do was kilka próśb.

Hardkon nie jest konwentem, na którym grupki wzajemnej adoracji siedzą przy ognisku, nowi uczestnicy zamykają się w namiotach, a ludzie generalnie mijają się bez słowa. Nie panuje tu ani znieczulica ani zbiorowa nieodpowiedzialność. TU JEST INACZEJ.

Każdy z was będzie miał dziewięć dni, w czasie których dołoży cząstkę siebie do budowania Hardkonowej społeczności. To wy, swoim zachowaniem, pomocnością, uśmiechem i osobowością nadacie charakter temu wydarzeniu. Liczymy na was! Bądźcie aktywni, otwarci, szaleni, ale i odpowiedzialni. Pomóżcie nam sprawić, żeby Hardkon Z był (pozytywnie) niezapomniany.

Każdego ranka… południa... lub popołudnia, kiedy się obudzicie, myślcie sobie tak:

A może…

uśmiechnę się do kogoś przechodzącego z naprzeciwka, powiem cześć i zapytam jak się spało?

zaproszę kogoś nowego do stolika i zagadam?

posprzątam ze stołu nie tylko po sobie, ale też po innych?

zapytam orgów czy nie potrzebują w czymś pomocy?

pozmywam naczynia w zlewie, żeby Kula nie wyłączył prądu na cały dzień…?

umyję się i zmienię koszulkę żeby inni chętniej ze mną rozmawiali : P ?

podzielę się obiadem i piciem z kimś kto wygląda jakby jadł szyszki od dwóch dni…?

 

Spróbujcie : ) 

A my będziemy zawsze gdzieś niedaleko, pomocni, gotowi wysłuchać, niewyspani i szczęśliwi.

Wasi orgowie

PS. Acha, jeszcze jedno. Zabierzcie ze sobą na Hardkon kamień z miejsca, w którym mieszkacie (im większy tym lepiej, a minimalnie taki wielkości dwóch pięści). Będziemy mieć dla was zadanie ; )

 

Przy okazji, mamy specjalne ogłoszenie Przystanku Alaska.

Otóż po zakończeniu Hardkonu Alaska wyludni się na kilka dni - aż do soboty, 12 lipca, kiedy przyjeżdżają nasi ukochani przyjaciele gości. 

Dlatego niniejszym ogłaszamy:

Achtung! PROMOCJA!!!

Każdy kto ma ochotę zorganizować sobie swój własny afterkon na Alasce, otrzyma 50% RABAT od cen standardowych, na pobyt w dniach 6 - 12 lipca. Oferta dotyczy zarówno domków jak i pola namiotowego (...)

 

 


+