Rzutem na taśmę Jasmina "Dzas" Kotlarek zdecydowała, że z uwagi na iście piłkarską kontuzję, nie jest w stanie poprowadzić gry "Ratuj się kto może". W zastępstwie poprowadzi wraz z Miragem LARP o zapewne nader złudnym tytule "DNI SPOKOJNE, DNI WESOŁE" - również osadzony w świecie Fables.

Tym samym,
RATUJ SIĘ KTO MOŻE, staje się pierwszym LARPem zgłoszonym na Hardkon 2013. Rozważamy wykorzystanie tego tytułu jako hasła przyszłorocznej edycji.

Skoro już wspomnieliśmy o piłce nożnej. Ta część niusa skierowana jest do wszystkich fanów footballu. Jak wiadomo, w czasie Hardkonu wypada finał Euro 2012. Pewnie zaczęliście się już martwić, że nie zaspokoicie należycie waszych kibicowskich dusz. Otóż byliście w błędzie - zaspokoicie jak najbardziej!

W niedzielę 1 lipca po godzinie 20.00 odpalamy w stodole strefę kibica. Zalecane itemy: piwo, coś do schrupania, koszulki i inne gadżety zespołu za którym będziecie, piwo, wuwuzele, farbki do ryja i oczywiście piwo.


Tymczasem życzymy jak najlepszych wrażeń z kibicowania przez cały czerwiec. Przybijamy wam kibicowskiego żółwia i ruszamy dalej przygotowywać Hardkon w przerwach między meczami.

Trzymajcie się!


+