Są dobrze zorganizowaną Organizacją, która potrafi chronić swoje Interesy. Ich główną wartością są wpływy, wszystko co daje władze – czyli informacja, magia, technologia. A w zdobyciu tego – wszystkie chwyty dozwolone. Niejednej przewrót w historii Stworzenia to ich dzieło. Zorganizowani Hierarchicznie – jednak nie jest to Hierarchia stała, ale raczej oparta na sile i sprycie. Jeśli ktoś jest wyżej na szczeblu władzy – pięciu innych czeka na jego potknięcie i objęcie jego stanowiska. Demiurg to Aion, który przestał wierzyć w kłamstwa za jakimi ukrywał się Stwórca. Bóg jest omylny, pyszny i tchórzliwy. Jego wszechmoc nie pozwala na usunięcie własnych słabości. Dumy, chęci bycia wielbionym, która popchnęła go do stworzenia świata. Rządzy, lenistwa, głupoty, które sprawiły iż popełnił w nim tyle błędów. Na koniec tchórzostwa i pychy, które kazały mu uciec i udawać iż jest to sprawdzian wiary.

Kostiumy

Jako ludzie biznesu demiurgowie ubrani są poważnie, są tu przecież w interesach. Stroje to garnitury, garsonki, im poważniej tym lepiej. Skórzane teczki, krawaty, drogie pióra i długopisy. Ubrania mogą być w dowolnym kolorze, pod warunkiem, że jest to kolor czarny.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+