Dziś dania na każdą porę hardkonowego dnia. Od skromnego obiadu, przez średniowieczną imprezę, podwieczorek, do nocnego pożerania ludzi przez zombie. Enjoy!

A, jeszcze jedno. Po prawej stronie, w zupełnie innym bo konwentowym menu, pojawiła się całkiem nowa zakładka: JAK DOTRZEĆ. W niej całe mnóstwo nowych formularzy, które możecie wypełnić, aby zmaksymalizować swoje szanse na sprawny dojazd na Przystanek Alaska.


Stypa

Zwycięzca Larpów Najwyższych Lotów 2013

Znany też jako “Rosół”. Larp Kamila Bartczaka i Pawła Szymczaka, osadzony w realiach Polski B, poruszający tematy rodzinno-polityczne. Zgon, obiad, daleka rodzina i trudne tematy egzystencjalne, choć częściej emocjonalno-finansowe. Wyśmienita czarna komedia.

 

 

 

 Powrót

Parahistoryczny chamber larp w klimacie low-fantasy. Udacie się na Wyspę Wight u południowego brzegu Anglii, gdzie Lord Carisbrooke organizuje przyjęcie powitalne dla swojego syna wracającego z Ziemi Świętej. Przygotujcie się na pożądną średniowieczną imprezę.

 

 

 

 

Zdarzyło się we śnie

W Krainie Snów od zawsze krążyły legendy o Wiecznie Śniącym. Niektóre mroczne, napawające lekiem, pełne najgorszych Koszmarów... inne opowiadające o wspaniałych czasach, pięknych i spełnionych Marzeniach. Nikt jednak nie spodziewał się, że w legendach tych tkwi ziarno prawdy. I nikt nie wiedział co może się zdarzyć, gdy to ziarno wykiełkuje…
Gotowi na oniryczny larp w terenie?! Oto on.

 

  

Zombie Apokalipsa
“Móóóózgaaaaaaaaaaaa!”
Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju ternówkę postapo w wykonaniu Flapjacka z Kawalerii Berg. Czy trzeba mówić coś jeszcze? Chyba nie...

 


+