Przedstawiamy ostatni zestaw zajawek gier, w które będziecie mieli okazję zagrać w tym roku na Hardkonie. Jutro opublikujemy ramowy program festiwalu, a tymczasem, możecie nacieszyć oko ostatnim zestawem konwentowych perełek.

 

 Szkoła

Jeden z lepszych horrorów w settingu, który bliski był każdemu przynajmniej przez kilkanaście lat. Mroczności i gęsty klimat prawdziwego strachu. Doskonała propozycja dla wszystkich, którzy na larpach lubią się bać.

 

 

Zapomniana magia

Spośród wszystkich rzeczy, które można w larpach zasymulować, magia jest najtrudniejszą. O dobrą mechanikę magii trudno, co na szczęście nie zniechęca ambitnych twórców do poszukiwań. Owe poszukiwania prowadzić warto, ponieważ fanów odgrywania postaci magów, kultystów i inkwizytorów jest legion. Zapomniana magia to gra uszyta specjalnie pod nich.

 

 

Matki

Po klasykach czas na pozycję nieco bardziej awangardową. "Matki" to jeepform, który napisał Duńczyk, Frederik Berg Østergaard. Poprzednie nasze doświadczenia pokazują, że skandynawskie gry mają w Polsce swoich fanów, którzy chętnie biorą udział w grach, które poruszają nawet bardzo trudne tematy. Na Hardkonie grę poprowadzi Katarzyna Kehl z Wielosferu.

 

 

Pojednanie

Po 5 latach Mirage zdecydował ponownie poprowadzić grę w świecie znanym z systemu RPG "Legenda Pięciu Kręgów". Oznacza to ni mniej ni więcej to, że do listy zatytułowanej "do zabrania" możecie dopisać kimono, katanę, wachlarze i pałeczki. Przeniesiemy przystanek Alaska na Daleki Wschód. Kto nam zabroni...

 

Projekt Ajaks

Na koniec wisienka wśród perełek, czyli kolejny larp nominowany w konkursie Złote Maski w kategorii "najlepszy scenariusz". Hi-tech i psychodela, która ujęła zarówno graczy i jak i złotomaskowych sędziów na tegorocznym Pyrkonie. Czy hardkonowym graczom również przypadnie do gustu i wtopią się w tajemniczy świat wykuty przez Bartka Drausa i Dariusza Świętalskiego? Mamy podejrzenia graniczące z pewnością, że tak właśnie będzie.

 

Projekt Ajaks zamyka listę teaserów tegorocznych gier. Wyczekujcie jutro programu konwentu. Może znajdzie się w nim kilka niespodzianek :)

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+