Narzucony porządek. Harmonia zmieniająca się w Rutynę. Zniekształcony światopogląd. Wolność, która staję się złudzeniem.

Tak obecnie wygląda nasz świat. A mawiają że czasy mroku i ślepoty już minęły, że teraz krążą już tylko o nich legendy. Legendy które mówią o czasach strasznych i brutalnych lecz też o czasach magii, tej prawdziwej i potężnej a nie tej pokazywanej co miesiąc na cześć wielmożnych. Choć historie te są zakazane to i tak nadal krążą wśród ludzi. Walkę im wypowiedział zakon Paladynów którzy w dość krwawy sposób karzą za łamanie przepisów.Wprawdzie ostatnimi czasy pomagają bardzo sumiennie zwalczać plagę która się ostatnio pojawiła. Chorzy mówią że są w stanie przesuwać przedmioty, manipulować naturą a jeszcze inni że potrafią czytać czyjeś myśli. Jednocześnie brzmi ciekawie oraz groźnie, strachu do tego wszystkiego dodaje świadomość że nikt jeszcze nie wrócił z lecznicy od Paladynów...

Nikt tak na prawdę nie wie dlaczego Zakon broni lub raczej narzuca swe przekonania w tak brutalny sposób. Niestety są u władzy nieprzerwanie od paruset lat i nikt ani nic nie jest wstanie tego przerwać. Jedyną Pozytywną rzeczą są Jarmarki organizowane co miesiąc na ich cześć. W ten jeden dzień w miesiącu stają się odrobinę milsi i czasem nawet coś do picia się dla nas znajdzie. Cieszę się, że to już za niedługo.

Tytuł: Zapomniana Magia
Autor: Bątorek Paweł
Prowadzący: Bątorek Paweł
Kontakt z prowadzącym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Świat: Fantasy
Czas gry: 4h
Ilość graczy: 30-50
Strój: Stroje mniej więcej końcówka średniowiecza (XIV-XV wiek)

Opis:

Druga Era naszej pięknej krainy. Era rządzona przez zakon Paladynów, Niewzruszonych stróżów prawa niemających litości do legend z lat wcześniejszych. Walczą z wiatrakami próbując do końca pozbyć się informacji na temat magii. Działają nie tylko siłą lecz również propagandą. Co miesiąc na Jarmarkach na ich cześć, prezentują że magia to tylko wymysł głupich a tak na prawdę są to zmyślne sztuczki.

Każdy z nas wie coś o magii, jednak każdy z nas wie coś innego, często sprzecznego.

Strach nie pozwala zadawać pytań jednak ktoś w końcu musi się przełamać.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+