Nie samymi larpami człowiek żyje. Czasem dobrze jest na Konwencie oddać się jakiejś inne rozrywce. Przygotowaliśmy więc dla was kilka pozalarpowych atrakcji.

Games Room

Jednym ze sponsorów Hardkonu jest znana wszystkim firma Rebel.pl. Dzięki jej uprzejmości w przerwach pomiędzy grami będziecie mogli spędzać czas przy najlepszych karciankach i planszówkach na rynku. Znane i lubiane tytuły w dużej ilości. Jak co roku.

Potańcówka Celtycka

Znana z miłości do charakteryzacji Selva postanowiła wcielić się w rolę DJ'a i w jeden wieczór zaproponować beat nieco inny, niż ten, do którego przyzwyczajeni są bywalcy Hardkonu. Skoro w zeszłym roku odbyły się warsztaty tańca brzucha, wierzymy, że i potańcówka będzie cieszyła się powodzeniem. Przaśnie, z nutka magii i fantazji, no i do tego koedukacyjnie. Warto wziąć garnec miodu na tą okoliczność.

Who's line is it anyway

Punkt programu, którego na pewno nie trzeba reklamować. Istnieje teoria, która mówi, że Miragowi nic nie wychodzi tak dobrze, jak właśnie niniejsza adaptacja telewizyjnego show. Zdecydowanie najśmieszniejszy punkt programu na każdym konwencie, prowadzony z charyzmą, której mógłby pozazdrościć nie tylko pan vizir czy familiadowy mistrz sucharów. Kategoria musiz-to-chociaż-raz-zobaczyć.

 

 

Plener fotograficzny: Oppidum

Potańcówka celtycka to tak naprawdę wstęp i zajawka do imprezy, która odbędzie się na Kaszubach miesiąc po Hardkonie. Mowa o larpie Oppidum, w którym gracze przeniosą się w dzikie ostępu galijskiej Europy w czasach potęgi Cesarstwa Rzymskiego. Za projekt odpowiada Selva, wspierają je zaś trójmiejska grupa larpowa Insania. Plener fotograficzny to nie tylko pomysł na dobre materiały do sekcji "stroje w serwisie www, ale również zachęta do wzięcia udziału w imprezie (larp "Na polanie" też może mieć z tym coś wspólnego...).

 

Plener fotograficzny: GGH2014

Dzięki uprzejmości autorów Koszmarnych Gąszczu Kołysanek, którzy zajęli się tegoroczną grą główną, ekipa STG Funreal miała czas aby z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować zarys gry głównej na rok 2014. Plenerem fotograficznym zamierzamy po raz pierwszy uchylić rąbka tajemnicy. Yes, the Truth is right here. Kiedy Grimuar karmił Was kołysankami, my też po cichu nad czymś pracowaliśmy...

 

To tyle, jeśli chodzi o pozalarpowe atrakcje na Hardkonie.
Tak, dobrze zauważyliście.
Nigdzie nie ma opisu gry konwentowej Asasyn.
To nie jest przypadek. Wszystkiego dowiecie się na miejscu, w sobotę, o 24:00.

 


+