Kiedy w niedzielę publikowaliśmy fotkę z naszym analogowo - podłogowym excelem, wydawało nam się, że leżą przed nami karteczki z tytułami wszystkich gier, które odbędą się na Hardkonie w tym roku.
Oczywiście, byliśmy w błędzie. Napłynęły jeszcze 3 kolejne zgłoszenia i grzechem byłoby nie dodać ich do programu.

I nie poświęcić im jednego skromnego niusa...

Ciało

Jeden z bardziej ogranych larpów produkcji Wielosferu. W tytułowej roli MG Vazon. Niestety, larp ten jest dla Vazona przykry z dwóch powodów. Po pierwsze, zawsze mu zimno. Zawsze ktoś otworzy jakieś okno. Vazon zawsze zapomni ubrać się ciepło. I tak dalej. Po drugie, jest to oskarowa rola, rola życia i istnieje silne domniemanie, że takiego arcydzieła jak postać Ciała Vazon może już nie stworzyć...
Ciało prezentowaliśmy już na Hardkonie kilka lat temu; oprócz Burdelu to pierwsza gra, która powraca do festiwalowego programu. Są ku temu powody - to doskonała gra. Warto, żeby kolejne pokolenie graczy miało okazję się o tym przekonać.

Na polanie

Podróż do czasów, w których światem rządził Rzym. Jednak destynacją nie jest wieczne miasto, a dzikie ostępy Galii. Pradawna magia, tajemnicze rytuały, niezwykła atmosfera - to słowa-klucze, które otworzą wrota do świat gry. Sam larp jest prequelem większego wydarzenia - larpa Oppidum, który odbędzie się w sierpniu, również w okolicy Bytowa.


Enklawa

100% dystopii, zainspirowanej prawdziwą historią z pierwszej połowy XX wieku. Budowa idealnego społeczeństwa nie jest łatwa. Fakt, że pomimo rozlicznych prób nikt tego jeszcze nie dokonał, jest najlepszym dowodem. Uczestnicy larpa będą kolejną grupą homo sapiens, którzy podejmą to wyzwanie. Czy pod skrzydłami twórców z KF Zardzewiały topór, tym razem się to uda?...

Tą optymistyczną zapowiedzią kończymy prezentację tego rocznych larpów (chyba). Przed nami na pewno jeszcze jeden nius dotyczący pozostałych atrakcji. Tymczasem już niedługo wieści na stronie przybiorą charakter bardziej organizacyjny. Dojazdy, koszulki, stroje - to tematy , które poruszymy już za kilka dni.

Cia(ł)o.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+