Szczęście to Twój obowiązek

Nasz dom to to jedna z niewielu jeśli nie ostatnia Enklawa, gdzie Pan Nasz Ford uratował ludzkość przed naporem Dżungli. Rośliny pojawiły się z dnia na dzień. Były krwiożercze. Jednak udało się nas uchronić. Skryliśmy się w Enklawach gdzie stworzyliśmy idealne, szczęśliwe, samowystarczalne społeczeństwo, otoczone murem, chroniącym przed Dżunglą. Wszystko wg zaleceń Pana Naszego Forda.

Dzięki mądrości Komputera, którą otrzymał od Pana Naszego Forda, żyjemy w dostatku. Komputer codziennie dostarcza nam wszystkie niezbędne do szczęśliwego życia rzeczy jak żywność, SOMA, czy ubrania. O nasze szczęście i bezpieczeństwo dbają także bohaterowie: Strażnicy Szczęścia czy Czyściciele.

Żyjemy zgodnie z zaleceniami Pana Naszego Forda, które nam mówią że każdy musi zaspokajać swoje potrzeby, które pomaga nam odkryć Potrzebator. Jest to droga jedyna do pełnego Szczęścia.

Niech nas prowadzi Nasz Pan Ford.

 

Tytuł: Enklawa
Autor: Mateusz "Mat" Zachciał
Prowadzący: Mateusz "Mat" Zachciał, Jakub "Mefi" Fijałkowski
Kontakt z prowadzącym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Świat: Science fiction|Rzeczywistość alternatywna|inna
Czas gry: 4h
Ilość graczy: 40
Strój: Stroje zostaną przygotowane przez organizatorów larpa i Hardkoku, więc nie musicie się o nie martwić:)

Opis:

Zapraszam na eksperymentalnego larpa, gdzie staniecie się częścią społeczeństwa, które powstało z resztek ludzkości. Zamieszkacie w Enklawie, która uchroni Was przed Dżunglą dobijającą się do bram. Oddacie się warunkowaniu na szczęśliwego mieszkańca by dostać wszystko to co Wam jest potrzebne do życia w radości. Czy ten larp jest symulacją? Nie wiem. Zastanówcie się czy ufacie roślinom przed waszymi namiotami?


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+