Niby wiosna, a jednak niepokój zakrada się do naszych domów. Słońce chowa się za chmurami, mrok wpełza do garnków, widelce i łyżki zaczynają rzucać budzące grozę cienie. Potrawy nabierają dziwnego smaku…

 

  

 

Przebudzenie Arktycznej Grozy

Stacja badawcza na dalekiej północy, wyprawa naukowców, która przestaje iść po myśli uczestników. Szybkie zwroty akcji, trudne wybory i czające się na granicy pola widzenia nienazwane zło. Jeśli podobał ci się "The Thing" w reżyserii Johna Carpentera, nie przegap tego larpa!

 

 

 

 

Fight Night

Zapraszamy na Fight Night – podziemną galę pełnokontaktowych walk. Tej nocy nic nie będzie udawane. Zobacz zawodników, którzy dla sławy i bogactwa zdecydowali się wejść na ring i udowodnić swoją odwagę. Poczuj emocje dopingując ich i obstawiając wynik swoimi pieniędzmi. Weź udział w niepowtarzalnym spektaklu pasji, determinacji i dumy. 

Seans 

Krystal Riversong ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy seans, który odbędzie się w domu Państwa Turnbull. Jako medium światowej klasy, zapewniam Państwa, że nasze spotkanie będzie naprawdę niezwykłe. Tym bardziej, że przypada już setna rocznica tragicznej śmierci członków rodziny Turnbull. Wybrałam szczególne osoby: widzących, jak i niedowiarków. Wspólnie doświadczymy mocy świata, który istnieje tuż za cienką ścianą rzeczywistości. Takiej szansy nie należy odrzucać.

 


+