Hardkon Z: zaczynamy!


Szanowne podróżniczki i podróżnicy,

niniejszym informujemy, że w harmonogramie prac nad tegoroczną edycją wyprawy do innych światów o kryptonimie "Hardkon Z", w którą zamierzamy udać się razem z wami na 9 dni i nocy 27 czerwca bieżącego roku, dzisiejszy wieczór mieliśmy odznaczony jako: deadline na uruchomienie strony internetowej". Mówiąc krótko:

Zaczęło się.

Od dziś w powietrzu mogą migotać iskierki lata. Edytory tekstowe mogą bez ostrzeżenia otwierać nowe dokumenty w katalogach, które noszą takie nazwy jak "moje larpy" czy "scenariusze robocze". Istnieje obawa, że maszyny do szycia zaczną nocą wypełzać na środek pokoju domagając się karmienia nowymi materiałami. U waszych drzwi staną kurierzy z paczkami pełnymi dziwnych przedmiotów zakupionych okazyjnie na aukcyjnych serwisach zupełnie nie wiadomo kiedy.

Nie bójcie się. To całkowicie normalne.

Hardkon is coming.

Dzisiejszy update jest być może nieco skromny, ale obejmuje garść podstawowych informacji o tegorocznej edycji. Wszystkie pozostałe informacje dotyczące miedzy innymi tegorocznej  Gry głównej, II edycji The Game, zgłaszania punktów programu, upublicznimy w trakcie tego miesiąca, zaś 1 marca otworzymy zapisy na Hardkon Z. Dowiecie się tez o kilku naszych nowych pomysłach, z których obowiązek przywiezienia na Hardkon kamienia o objętości przynajmniej 1 litra, nie jest bynajmniej najmniej banalnym.

 

Dziś, na "do widzenia", wypada nam więc powiedzieć tylko jedno:

 

Witamy na stronie Hardkonu Z!

Organizatorzy

 


+