Zakładka "zgłaszam punkt programu" jest ciągle aktywna i wciąż otrzymujemy od Was propozycje Waszych gier do programu. Jednak najwyższy czas rozpocząć prezentacje gier, w które będziecie mogli zagrać w tym roku na Hardkonie.

 

 

 

Star Wars: Creed of Ruin

Larp Dominika Dębińskiego, nagrodzony w 2012 roku w konkursie Złote Maski w kategorii Najlepszy Scenariusz i nominowany do nagrody w kategorii Najlepszy MG Team. Gra określana jako larp filmowy, osadzona w uwielbianym przez miliony fanów na całym świecie, uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie jest łatwo zrobić dobry larp w konwencji SF. Brakuje gadżetów, robotów, laserów i wszystkiego tego co przyszłość dopiero ma nam przynieść. Dracan udowodnił, że te wszystkie rzeczy nie są potrzebne, aby odnieść sukces podczas przenoszenia graczy do bardzo, bardzo odległej galaktyki.

 

 

 

Dzień Odmieńców

Produkcja znanego, trójmiejskiego Duetu NN. Cyrk ma swoja własną, wyjątkową magię. Klowni i tygrysy, trębacze i żonglerzy, nad nimi zwiewne dziewczęta szybujące na trapezach, karzeł i kobieta z czterema nogami ... albo piersiami. Atmosfera cyrku jest wyjątkowa, jest w niej coś przedziwnego, pociągającego i jednocześnie przerażającego. Nika i Nemesis chcą razem z wami zbudować taki właśnie klimat podczas swojej gry. Dziwność i magia i... pewnie coś jeszcze - zapewnione. Przy okazji, zachęcamy do kontaktu z autorkami - podobnie jak w przypadku Koszmarnych Gąszczu Kołysanek, role będą rozdawane z wyprzedzeniem.

 

 Historia Rycerska

Wielbiciele klasycznych larpów fantasy to chyba najliczniejsza frakcja wśród wielbicieli tej formy rozrywki. Larp Karoliny zbudowany jest na szczycie piramidy fundamentalnych archetypów. Królewna do uratowania, smok do zabicia, rycerz do stania się bohaterem. Sęk w tym, że larpy Karoliny nigdy nie są tak proste, jak się wydają. Co więcej, im prostsze się wydają, tym bardziej zaskakują graczy. Pozostaje więc tylko jedno - zaprosić Was do utkania kolejnej, rycerskiej historii.

 

 

 Metoda profesora Kamihary

Czytaliście może ostatnio TEN artykuł? Albo TEN? Przeczytajcie, zanim wybierzecie się na larpa, który w tym roku na Złotych Maskach zdobył (podobnie jak Creed of Ruin rok wcześniej) nagrodę w kategorii Najlepszy Scenariusz i nominację w kategorii Najlepszy MG Team. Inspirowana powieścią o istocie człowieczeństwa pióra japońskiego pisarza Kazuo Ishiguro "Nie opuszczaj mnie" gra wywołuje więcej pytań niż odpowiedzi. Co czyni ze mnie człowieka? Co to znaczy być człowiekiem? Czy człowieczeństwo można udowodnić? Co zrobić, jeśli ma się na to tylko kilkadziesiąt minut?... Na potrzeby Hardkonu gra została przebudowana, tak aby mogło wziąć w niej udział kilkadziesiąt osób. Z tego powodu, do poprowadzenia gry razem z laureatami (którymi są Katarzyna "Górka" Górska i Piotr "Kula" Milewski), zaproszeni zostali również inni, znani Mistrzowie Gry z całej Polski.

 

Kolejna paczka larpów, które odbędą się na konwencie Hardkon 13 już za kilka dni. W kolejce czekają aniołowie, hippisi i wielki przedwieczny. I nie tylko oni...

Stay tuned!

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+