Amerykański Instytut DuetNN Therapeutic Research zaprasza na badania kliniczne kobiety oraz mężczyzn zdrowych psychicznie w przedziale wiekowym 18 - 45.
W naszych działaniach zależy nam na sprawnym procesie rekrutacji uczestników w połączeniu z efektywnym wykorzystaniem zasobów. Tym samym pragniemy zapewnić najwyższą, jakość uzyskanych danych. Oferujemy kompleksowe usługi zaspokajające wszystkie wymagania. Gwarantujemy godne wynagrodzenie i komfort pracy.
W wyznaczonym przez nasz personel terminie prosimy zgłaszać się na czczo i z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Spotkania i badania kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie Centrum Badań Klinicznych - DuetNN Therapeutic Research, które mieści się na Przystanku Alaska podczas Hardkonu.
Dodatkowo otwieramy rekrutacje dla personelu, prosimy o zostawianie CV w naszej siedzibie.

 

Tytuł: Eksperyment
Autor: Duet NN: Nika Snape & nemezis
Prowadzący: Duet NN: Nika Snape & nemezis
Kontakt z prowadzącym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Świat: Świat współczesny
Czas gry: 2h - warsztaty (dla połowy graczy) + 4h gra
Ilość graczy: 10
Strój: Stroje zostaną zapewnione przez organizatorów.

Opis:

Na LARPIe przewidujemy 2 typy ról. NAUKOWCY - (którzy muszą wziąć udział w 2 godzinnych warsztatach przed grą) są to role charyzmatyczne, skomplikowane i wymagające. Dajemy graczom dodatkowe możliwości przez nadanie im funkcji selfMG i wyposażamy w dodatkowe techniki. W tych rolach mile widziani są gracze którzy orientują się w tym jak powstają LARPy i odnajdują się jako twórcy i kreatorzy nowych rzeczywistości. BADANI – role badanych są tworzone na podstawie słów kluczowych opisujących charakter. Gracze mają do wyboru zestaw 40 różnych ról. Bazą do kreowania postaci jest konkretna cecha charakteru, na którą powinien zostać położony największy nacisk podczas odgrywania.


+