*** Protokół leczenia ***
*** Pacjent 046B ***

1. Pacjent 046B trafił do kliniki za poleceniem doktora J. M. Jego objawy wskazywały na niepokojące stany lękowe i derealizację.
2. Pacjent 046B został skierowany na wstępną obserwację na oddziale schorzeń lekkich.
3. W trakcie leczenia stan pacjenta 046B zaczął się pogarszać. Prócz objawów o podłożu schizofrenicznym u pacjenta 046B zaobserwowano stopniowe ociemnienie zbliżone do onchocerkozy.
4. Objawy pacjenta 046B porównano z pozostałymi przypadkami pozostającymi pod jurysdykcją doktora J. M. Stwierdzono tożsamość ogółu objawów u wszystkich pacjentów w trakcie leczenia.
5. Podjęto decyzję o przeniesieniu pacjenta 046B na oddział zamknięty „Amaurosis”, by objąć go wyspecjalizowaną opieką medyczną i umożliwić jak najszybszy powrót do zdrowia.

Podpisano: Dr. Mgr. H. O.

Tytuł: Amaurosis
Autor: Weronika "Shilay" Walczyk
Prowadzący: Weronika "Shilay" Walczyk
Kontakt z prowadzącym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Świat: Świat współczesny
Czas gry: 2h
Ilość graczy: 8
Strój: Współczesny

Opis:

Gra, której uczestnicy nie stworzą niezapomnianej historii, nie uknują spisku, nie popiszą się warsztatem aktorskim. Zamiast tego, postaramy się dać im okazję zbadania ich reakcji na sytuacje, w jakich nie chcieliby się nigdy znaleźć oraz - być może - poznania lepiej samych siebie.


+