Drodzy gracze! To Wy jesteście najważniejsi! To Wy tchniecie życie w Koszmarne Gąszczu Kołysanki. I to Wy macie dobrze się bawić na tym larpie. Dlatego zwracamy się do Was z kilkoma prośbami.

Zanurzcie się!

Zbudujecie niepowtarzalną atmosferę larpa waszymi osobowościami, kreacjami i działaniami. Liczymy na to, że postaci, które sobie wybierzecie przylgną do was jak druga skóra. Nie uczcie się ich na pamięć. Poznajcie je, zrozumcie i wejdźcie w nie. Pozwólcie swoim postaciom obudzić się w świecie gry, odkrywać go, a nawet kształtować. Na te dwie noce zanurzcie się w Mateczniku.

Stwórzcie niesamowitą opowieść!

Postaci, którymi zagracie są ze sobą powiązane i wplecione w osnowę fabularną w taki sposób, żebyście mieli mnóstwo okazji do interakcji z innymi, jak i własne potrzeby do zrealizowania. Prawdopodobnie nie będziecie w stanie zrealizować wszystkich wątków (na pewno nie o to nam chodzi). Ten larp to dokonywanie wyborów i podążanie raz obraną ścieżką - ale nie wszystkimi naraz. Chcielibyśmy, żeby waszym celem było przede wszystkim stworzenie barwnej historii pełnej emocji i niezapomnianych scen.

Grajcie, nie wygrywajcie!

Nie ma opcji wygrania Kołysanek. Dostaniecie “zabawki” i warunki do grania, a nie “narzędzia” i zadania do realizacji. Jeśli twoja postać uważa coś za dobre dla opowieści - zrób to. Jeśli twój wewnętrzny gamistyczny homunculus uważa coś za “fajne” - przemyśl to.

Przygotujcie klimatyczny strój!

Marzymy o graczach, których stroje, rekwizyty i charakteryzacja będą zadziwiać, inspirować i budować klimat. Chcemy zobaczyć waszą odmieńcową naturę (dlatego gramy w Gąszczu, a nie w świecie ludzi). W Mateczniku nie ma miejsca dla postaci w byle jakich strojach. Uwierzcie nam, będziemy to egzekwować. Rozumiemy, że nie wszyscy macie umiejętności krawieckie lub pieniądze na super strój - jeśli więc potrzebujecie pomocy przy jego tworzeniu - piszcie! Chętnie wesprzemy Was, na ile to będzie możliwe lub skontaktujemy Was z kimś, kto Wam pomoże. I najważniejsze - nie zostawiajcie tworzenia stroju na ostatnią chwilę.

Przygotujcie klimatyczną broń!

Jeśli stroje, to również broń na larpie musi być w klimacie. Koszmarne Gąszczu Kołysanki to nie miejsce dla piankowych wideł okręconych silvertapem. Jeśli wasza postać chce mieć ze sobą broń - przygotujcie ją tak, żeby nie tylko była bezpieczna, ale również wyglądała klimatycznie. Polecamy gotową broń lateksową.

Gotowi do zanurzenia się w świecie gry?

Czekamy na was!


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+