Inni Bohaterowie

Oprócz postaci związanych z Dworami Pór Roku, w grze pojawią się również inni bohaterowie - skupieni w mniejszych grupach lub wolni strzelcy. W tym miejscu należy zaznaczyć, że nie wszystkie postaci w grze będą Odmieńcami. Oprócz nich w Mateczniku pojawią się również ludzie.

 1. Ludwiś (człowiek) - Zamiast zostać magistrem, został ulubieńcem Dwórek Wiosny, a jego życie zamieniło się w raj. Koledzy z roku śmiali się, że nigdy nie znajdzie dziewczyny - gdyby mogli go teraz zobaczyć... Jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie: piękne kobiety, dobre trunki, przedni tytoń i miękkie poduszki, czego chcieć więcej?
 2. Felix - Wesoły i beztroski chłopak, który czerpie z życia pełną piersią - Panta Rei. Zabawia innych swoimi dowcipami i sztuczkami, tryska energią, wszędzie go pełno. Zdarza się jednak, choć rzadko, że ogarnia go melancholia i cień zasnuwa jego oblicze. W takich chwilach nie można się oprzeć wrażeniu, że rozmawia się z wiekowym starcem, który pragnąłby przeżyć swoje życie jeszcze raz.
 3. Żar (człowiek) - Ognisty temperament i charyzmatyczna dusza. Nie zważa na rangi i tytuły, każdego traktując, jakby zjadł z nim co najmniej beczkę soli. Szczery do bólu i uparty, zawsze znajdzie sposób, aby osiągnąć to, czego chce. Jego nieoceniony dar zdobywania sobie przyjaciół i jednania wrogów nie raz wyratował go z opresji, a aryjskie rysy i niebieskie jak wody rwącego potoku oczy niezmiennie wywołują zachwyt kobiet.
 4. Cień (człowiek) - Zginął o jeden raz za dużo i zgromadzona w nim moc Arkadii rozproszyła się. Nie jest ani Odmieńcem, ani człowiekiem. To, co z niego zostało, jest jedynie cieniem istoty, którą kiedyś był.
 5. Ego - Elegancki i dystyngowany jegomość w wytwornym kapeluszu i białych rękawiczkach. Na estradzie zamienia się w prawdziwą sceniczną bestię. Z dzikim entuzjazmem deklamuje kwestie, z szaleńczą energią zatapia się w każdej sztuce. Gotów rozszarpać każdego, kto popsułby występ. To on jest najjaśniejszą spośród “Srebrnych Gwiazd”. (rola wymagająca charyzmy i wysportowania)
 6. Hank (człowiek) - Charyzmatyczny żołnierz, którego ducha nie zdołały złamać potworności bitwy. Sam wdarł się do Matecznika i zamieszkuje go już od wielu lat. Jest zdeterminowany doprowadzić wszystkich bezpiecznie do domu.
 7. Golem - Gdy spotkasz go na swej drodze, w pierwszej kolejności pomyślisz, że mógłby Cię zmiażdżyć w swoich wielkich jak bochny dłoniach. Lecz jeśli wybierzesz rozmowę zamiast ucieczki, okaże się, że to wielkolud o gołębim sercu. Dziecko uwięzione w ciele olbrzyma, które nie zna gniewu ani nienawiści.
 8. Profesor Malinowska (człowiek) - Antropolog, podróżnik, etnolog, religioznawca i socjolog. Swoje życie poświęciła badaniom kultur pierwotnych. Jej najbardziej znane dzieło to “Życie seksualne dzikich”.
 9. Marta (człowiek) - Mama mówiła, że On nie istnieje. Że nigdy Go już nie zobaczę. Ale On wrócił po mnie i zabrał mnie ze sobą. Całe zło zostało tam, a ja wreszcie będę szczęśliwa...
 10. Ruda - Kim jest ta tajemnicza piękność, która kryje swą twarz za woalem? Kim jest ta, której hipnotyzujące oczy zdają się patrzeć przez Ciebie na wylot i widzieć najskrytsze zakamarki Twej duszy? Jakby znała Cię od dawna...
 11. Guślarz (człowiek) - Nikt nie jest w stanie powiedzieć, kiedy i jak Guślarz dostał się do Matecznika, nawet on sam. Można odnieść wrażenie, że mieszka w nim kilka dusz, z których każda walczy o panowanie nad tym wątłym, okutanym w łachmany ciałem.
 12. Johann Brennen (człowiek) - Wzięty prawnik, który żył zbyt szybko. Samochód stał się jego trumną. Wjechał nim prosto do piekła. Highway to Hell.
 13. Stella - Jej idealna twarz niczym z antycznych posągów, miękkie gesty i gibkie ruchy sprawiają, że można patrzeć na nią godzinami. Uwodzicielski uśmiech i powłóczyste spojrzenia trafiają w męskie i kobiece serca. Lecz gdy przyjrzysz się jej bliżej, poczujesz chłód bijący z jej wnętrza.
 14. Alicja Little (człowiek) - Gospodyni znanego w całych Stanach programu rozrywkowego Ask Alice, a po godzinach rozbijająca się po knajpach celebrytka, która powoli topi swoją godność w litrach wypitej whiskey. Uzależniona od narkotyków.
 15. Nemrod - Sławny w obu światach hazardzista nie dbający o nic poza wygraną. Zagra z każdym o wszystko, ze spokojem, który wielu doprowadził do szewskiej pasji. Nigdzie nie zagrzewa miejsca i nikomu nie przysięga lojalności. Jego pobliźniona twarz i dłonie są świadectwem okropieństw jakie przeżył u Fae, ale nikt nigdy nie śmiał pytać o jego przeszłość.
 16. Julia (człowiek) - Spotkała miłość swojego życia. Poznali się w idealnym miejscu, a On był spełnieniem marzeń. Piękny, szarmancki, inteligentny - po prostu doskonały. Uniósł ją do samego nieba i nauczył latać. Gdy zniknął, ona nie poddała się, bo za prawdziwą miłością idzie się na koniec świata i dalej.
 17. Endymion - Czarujący spryciarz. Słodki powiew świeżości w życiu każdej kobiety. Kanciarz, prestidigitator i mentalista, złośliwi mówią, że oszust, ale wszelkie oszczerstwa roztapia swoim urzekającym uśmiechem. Buńczucznie twierdzi, że zdobył najwspanialszą z nich wszystkich.
 18. Dobrosułka (człowiek) - odkąd zaginął jej syn wszystkim matka i opiekunka, z jej usmiechu bije ciepło zachodzacego słońca - każdy miewa chwile, gdy potrzebuje się ogrzać. Jednak jak każda dobra matka wymaga szacuku i posłuchu, nie radzę robić jej wbrew...
 19. Indiana i Jones (ludzie) - Gdzie jest chęć, znajdzie się i sposób. Z takiego założenia wychodzą ci dwaj nieustraszeni odkrywcy, którzy nawet w tym dziwacznym i niezrozumiałym miejscu nie tracą rezonu, a ich głód wiedzy zwycięża nawet strach. (wakat dla dwóch osób!)

rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+